Ümraniye Buzdolabı Tamir Servisi

Ümraniye Buzdolabı Servis Merkezi olarak, İstanbul’un tüm ilçelerine olduğu gibi Ümraniye ilçesine de aynı gün içerisinde ve aynı fiyatlar ile ulaşıyoruz. Teknik servislerde başta buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, ocak, fırın, ankastre, kombi ve klima gibi beyaz eşyalar üzerinde uygulamalar gerçekleştiriyoruz. Beyaz eşya teknik servislerindeki başlıca uygulamalarımız kurulum, montaj, bakım ve tamirat işlemleri oluyor. 7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz ile profesyonel teknik servis ekibimizi aynı gün içerisinde Ümraniye ilçesine ulaştırıyoruz. Beyaz eşya teknik servisi alanında uzmanlaşmış ve tecrübe kazanmış elemanlarımız, arızayı aynı gün içerisinde onarıp teslim ediyorlar.

Beyaz Eşya Teknik Servis Hizmetleri

Beyaz eşya teknik servis hizmetlerinden başlıca olanlar; kurulum, montaj, bakım ve onarım uygulamalarıdır. Firmamız teknik servis uygulamalarının tamamını beyaz eşya alanında uzmanlaşmış ve deneyim sahibi olmuş teknik servis elemanları ile gerçekleştirmektedir. Arızalı beyaz eşyaların onarımında mutlaka uygun yedek parça kullanılmalıdır. Servis Merkezi olarak yaklaşık 15 farklı marka ile çalışıyoruz. Beyaz eşyanızın markası ve arızasına uygun olacak garantili yedek parça ile çalışıyoruz. Bu sayede müşterilerimize beyaz eşyalarının onarımının ardından ilk günkü gibi uzun süre kullanım imkânı sağlıyoruz.

Buzdolabı tamiratı, çamaşır makinası tamiratı, bulaşık makinası tamiratı, kombi tamiratı, klima tamiratı, ocak tamiratı, fırın tamiratı, ankastre tamiratı ve bakımları firmamızın en sık gerçekleştirdiği teknik servis uygulamaları arasında yer alıyor. Ayrıca sütlük dolaplar, reyon dolapları, kola dolapları ve sanayi dolapları için de onarım, bakım ve kurulum uygulamalarını gerçekleştiriyoruz.

Teknik Servis Çağırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

• Teknik servis çağırmadan önce ilk yapmanız gereken evinizdeki sigortaları kontrol etmek olmalıdır. Ardından çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi kapaklı beyaz eşyaların kapaklarını kontrol ederek problemin teknik servise ihtiyacı olduğuna karar vermelisiniz.
• Ardından İstanbul’un Ümraniye ilçesine 7/24 ulaşabilecek bir teknik servis çağırmanız gerekiyor. Firmamız uzman teknik servis elemanları, aynı gün içerisinde Ümraniye ilçesine geçer ve arızalı beyaz eşyanızın onarımını yapar.
• Bu işlemler sırasında gaz borusu ve su vanasının kapalı olduğuna emin olmasınız. Bu kontrol gaz kaçağı ve su sızıntısı gibi oluşabilecek problemleri önleyecektir.
• Çağırdığınız teknik serviste dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da garantidir. Firmamız yaklaşık 15 farklı markanın yedek parçasını kullanmaktadır. Kullandığımız dünyaca ünlü markaların yedek parçaları ile beyaz eşyanızı ilk günkü gibi yeniymişçesine kullanma garantisi veriyoruz.

Ümraniye Teknik Servis Fiyatları

Ümraniye teknik servis fiyatları, arızanın olduğu ürüne ve servis ekibinin belirlediği sorunlara göre değişiklik göstermektedir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve ocak, kombi, klima gibi birçok beyaz eşya farklı yedek parçalara ihtiyaç duymaktadır. Firmamız yaklaşık 15 farklı marka ile çalışarak beyaz eşyanızın modeline en uygun ve en ekonomik yedek parçaya karar verecektir. Ayrıca Servis Merkezi olarak, çalıştığımız teknik servis elemanlarının her biri beyaz eşya alanında uzmanlaşmış ve tecrübe kazanmışlardır. Teknik servis ekibimiz aynı gün içerisinde arızayı onararak, aynı zamanda beyaz eşyanızı uzun yıllar kullanma garantisi verecektir.

  Tıkla Ara
  Web sitesi tasarımı ve kodlama alanında uzman web tasarımcı ve wordpress web tasarım uzmanı web tasarım ajansını takip edebilirsiniz.
  Google SEO çalışmaları ile seo yaptırarak sizde google organik aramalarda ilk sıralarda yüksele bilirsiniz.
  İstanbul ve ankara izmir bursa ve tüm şehirlerin nöbetçi eczanelerini öğrenmek için nöbetçi eczane arama motoru ile size en yakın nöbetçi eczane nerede bulun.
  İstanbul namaz ve ezan vakitleri için namaz vakitleri .co adresinden diyanet namaz vakitleri öğrenebilirsiniz.
  İstanbul petek temizleme hizmeti ile bir çok il ve ilçede petek temizleme uygulaması.
  İstanbul halı yıkama halı yıkama hizmeti ile sizde halı yıkama fabrikalarından halılarını yıkatın.
  En uygun ve kızlı kredi kredi ve döviz çevirisi. hangi en uygun kredi hangi bankada.