Kartal Buzdolabı Servisi

Kartal Buzdolabı Servis Merkezi olarak, İstanbul’un tüm ilçelerine olduğu gibi Anadolu yakasında bulunan Kartal ilçesine de aynı gün içerisinde hizmet vermektedir. Servis Merkezi olarak firmamız beyaz eşya teknik servisi alanında İstanbul’un önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. Servis Merkezi beyaz eşyaların arızalarında onarım ve montaj, tamirat ve bakım işlemlerini ekonomik fiyatlar ile aynı gün içerisinde gerçekleştirmektedir. Ayrıca yeni aldığınız beyaz eşyaların kurulumu ve montajı için de firmamıza başvurabilirsiniz.

Beyaz Eşya Teknik Servis Hizmetleri

Beyaz eşya teknik servis hizmetleri; beyaz eşyaların kurulumu, montajlanması, bakımı ve onarımını kapsamaktadır. Servis Merkezi olarak firmamızda buzdolabı tamiratı, çamaşır makinesi tamiratı, bulaşık makinesi tamiratı, fırın ve ocak tamiratı, kombi tamiratı ve klima tamiratı işlemleri yapılabilir. Ayrıca kola dolabı, sanayi dolapları, reyon dolabı ve sütlük dolabı da tamiratı, kurulumu ve bakımı yapılabilen dolaplar arasındadır. Firmamız yaklaşık 15 farklı markanın yedek parça ürününü kullanmaktadır. Onarımı yapılan beyaz eşyalarınızı ilk günkü gibi yeniymişçesine kullanabilmeniz, firmamız tarafından garantilenmektedir.

Beyaz eşyalar uzun yıllar kullanım sonucu eskir ve yıpranır. Bazı yeni alınmış beyaz eşyalar da parça problemlerinden ötürü onarım gerektirirler. Kartal buzdolabı tamiri servis merkezi firmamız kullandığı 15’ten fazla markanın yedek parçaları ile İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi Kartal ilçesinde de en hızlı, güvenilir ve profesyonel beyaz eşya servis hizmet merkezidir.

Teknik Servis Çağırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Beyaz eşya teknik servis firmalarından birini evinize çağırmadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç unsur mevcut.

• Öncelikle beyaz eşyadaki teknik arızanın parça kaynaklı olduğuna emin olun. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi kapaklı beyaz eşyaların kapaklarını ve sigortaları kontrol edin.
• Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya buzdolabı açık haldeyken sallanıyorsa kapatın. Ocak ve fırın gibi beyaz eşyalarda gaz kaçırma problemleri yaşanıyorsa kullanmayı bırakın ve gaz vanalarını kapatın.
• Ardından kaçağa neden olabilecek su ve gaz vanalarını kapatın. Bu sayede onarım sırasında uluşabilecek kaçak problemini önlemiş olursunuz.
• Çağıracağınız beyaz eşya teknik servis firmasının güvenilir olması ve kaliteli yedek parça kullanmasına dikkat edin. Firmamız yaklaşık 15 farklı markanın yedek parçasını kullanmaktadır. Arızalı beyaz eşyanıza en uygun yedek parçayı bularak onarımın yanı sıra, uzun süreli kullanımı da garantiler.

Kartal Teknik Servis Fiyatları

Kartal teknik servis fiyatları, İstanbul’un tüm ilçeleri ile aynı fiyatlandırmada olmalıdır. Kartal buzdolabı servis merkezi olarak Anadolu yakasındaki Kartal ilçesine aynı gün içerisinde, bütçe dostu fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Beyaz eşya teknik servisi belirlenirken dikkate alınan en önemli unsur yedek parçadır. Firmamızda yaklaşık 15 farklı markanın yedek parçalarına sahibiz. Beyaz eşya alanında uzmanlaşmış teknik servis ekibimiz ile kısa süre içerisinde onarım işlemlerini gerçekleştirmiş oluyoruz. Uzman teknik servis ekibimiz ve kullandığımız yaklaşık 15 farklı markanın yedek parçası ile onarımı garantiliyoruz.

  Tıkla Ara
  Web sitesi tasarımı ve kodlama alanında uzman web tasarımcı ve wordpress web tasarım uzmanı web tasarım ajansını takip edebilirsiniz.
  Google SEO çalışmaları ile seo yaptırarak sizde google organik aramalarda ilk sıralarda yüksele bilirsiniz.
  İstanbul ve ankara izmir bursa ve tüm şehirlerin nöbetçi eczanelerini öğrenmek için nöbetçi eczane arama motoru ile size en yakın nöbetçi eczane nerede bulun.
  İstanbul namaz ve ezan vakitleri için namaz vakitleri .co adresinden diyanet namaz vakitleri öğrenebilirsiniz.
  İstanbul petek temizleme hizmeti ile bir çok il ve ilçede petek temizleme uygulaması.
  İstanbul halı yıkama halı yıkama hizmeti ile sizde halı yıkama fabrikalarından halılarını yıkatın.
  En uygun ve kızlı kredi kredi ve döviz çevirisi. hangi en uygun kredi hangi bankada.