Çekmeköy Buzdolabı Servisi

Çekmeköy Buzdolabı Servis Merkezi olarak, beyaz eşya teknik servisi alanında İstanbul’un öncü gelen firmalarındanız. Servis Merkezi firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi Çekmeköy ilçesinde de aynı gün içerisinde hizmet vermektedir. Servis Merkezi olarak beyaz eşya arızaları, kurulumları, bakım ve montajlarında İstanbul’un öncü teknik servis firmalarındanız. Buzdolabı tamiratı, çamaşır makinesi tamiratı, bulaşık makinesi tamiratı, ocak ve fırın tamiratı, klima tamiratı, kombi tamiratı ve ankastre tamiratı ve kurulumu en sık yaptığımız beyaz eşya teknik servis hizmetleri arasındadır. Beyaz eşyaların kurulumu, bakımı ve montajında deneyimli ve uzmanlaşmış teknik servis ekibimiz ile çalışıyoruz.

Beyaz Eşya Teknik Servis Hizmetleri

Buzdolabı Servis Merkezi olarak,  beyaz eşya teknik servis firmalarında İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi Çekmeköy ilçesinin de öncü firmalarındandır. Servisimizde beyaz eşya teknik arızaları, kurulumu ve montajı alanında uzmanlaşmış deneyimli bir teknik ekip bulunmaktadır. Firmamız yaklaşık 15 farklı markanın yedek parçasının kullanmaktadır. Ayrıca Servis Merkezi olarak kullandığımız her bir yedek parça için garanti vermekteyiz. Servis Merkezi tarafından onarılan beyaz eşyalarınızı ilk günkü gibi yeniymişçesine kullanabilirsiniz. Çekmeköy beyaz eşya teknik servislerinde onarım hizmetinin yanı sıra, beyaz eşya kurulumu ve montaj işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz.

Kurulum, montaj ve onarım işlemi gerçekleştirdiğimiz bazı beyaz eşyalar;

• Buzdolabı, kola dolabı, sanayi dolapları, reyon dolabı, sütlük dolabı
• Çamaşır makinası
• Bulaşık makinası
• Fırın ve ocak
• Ankastre
• Klima

Teknik Servis Çağırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Teknik servis çağırmadan önce sorunun beyaz eşya kaynaklı olduğuna emin olmalısınız. Bunun için öncelikle sigortaları ve çamaşır makinası, bulaşık makinası, buzdolabı gibi kapaklı beyaz eşyaların kapaklarının kapalı olduğuna emin olun. Ardından gaz ve su vanalarını kapatın. Bu sayede oluşabilecek gaz ve su kaçaklarını önlemiş olursunuz. Özellikle çamaşır makinası, bulaşık makinası ve buzdolabının sallanıyor olması teknik bir arıza yaşandığının göstergesidir. Bu durumda beyaz eşyanın kullanımını bırakın ve güvendiğiniz bir beyaz eşya teknik servisinden yardım alın.

Çekmeköy Teknik Servis Fiyatları

Çekmeköy teknik servis fiyatları kurulum, bakım ya da montajlama yapılacak beyaz eşyanın arızasına göre farklılık göstermektedir. Servis Merkezi olarak firmamızda yaklaşık 15 farklı markanın yedek parçasını bulundurmaktayız. Beyaz eşya teknik servis firması seçerken, kullandığınız markaya uygun yedek parça bulundurulmasına dikkat ediniz. Ayrıca kombi tamiratı, klima tamiratı, buzdolabı tamiratı, bulaşık makinesi tamiratı, çamaşır makinesi tamiratı, ocak ve fırın tamiratı fiyatları da beyaz eşyanın cinsine göre değişiklik göstermektedir.

Servis Merkezi firmamız beyaz eşya tamiratının yanı sıra, yeni alınan eşyaların kurulum ve montaj işlemlerini de gerçekleştirmektedirler. Çekmeköy beyaz eşya teknik servis fiyatlarının İstanbul’un diğer ilçeleri ile aynı olması gerekmektedir. Seçeceğiniz teknik servis fiyatları, ulaşıma göre değil de kullandıkları yedek parçaya göre fiyat belirlemelidir. Ayrıca beyaz eşya teknik servisini yapan kişinin bu alanda uzman ve tecrübeli olması gerekmektedir. Arızalı beyaz eşyanın onarımında kullanılan yedek parçanın marka ile uyumlu olması gerekmektedir. Servis Merkezi olarak kullandığımız tüm yedek parçalar marka ve garantilidir.

  Tıkla Ara
  Web sitesi tasarımı ve kodlama alanında uzman web tasarımcı ve wordpress web tasarım uzmanı web tasarım ajansını takip edebilirsiniz.
  Google SEO çalışmaları ile seo yaptırarak sizde google organik aramalarda ilk sıralarda yüksele bilirsiniz.
  İstanbul ve ankara izmir bursa ve tüm şehirlerin nöbetçi eczanelerini öğrenmek için nöbetçi eczane arama motoru ile size en yakın nöbetçi eczane nerede bulun.
  İstanbul namaz ve ezan vakitleri için namaz vakitleri .co adresinden diyanet namaz vakitleri öğrenebilirsiniz.
  İstanbul petek temizleme hizmeti ile bir çok il ve ilçede petek temizleme uygulaması.
  İstanbul halı yıkama halı yıkama hizmeti ile sizde halı yıkama fabrikalarından halılarını yıkatın.
  En uygun ve kızlı kredi kredi ve döviz çevirisi. hangi en uygun kredi hangi bankada.