Beykoz Buzdolabı Servisi

Beykoz Buzdolabı Servis Merkezi olarak, konusunda eğitimli ve tecrübeli uzmanlarımız ile beyaz eşya teknik servisi alanında hizmet vermekteyiz. Servis Merkezi, İstanbul’un her ilçesine olduğu gibi, Anadolu yakasında bulunan Beykoz ilçesine aynı gün içerisinde hizmet vermektedir.

Beyaz eşyalar yılların verdiği kullanım ya da teknik problemlerden ötürü aniden arızalanabilir. Servis Merkezi Beykoz ilçesine aynı günde hizmet vererek, beyaz eşya arızalarını en kısa sürede ekonomik fiyatlar ile onarmaktadır.

Beyaz Eşya Teknik Servis Hizmetleri

Beykoz Buzdolabı Servis Merkezi olarak firmamız buzdolabı tamiratı, fırın tamiratı, ocak tamiratı, bulaşık makinesi tamiratı, ankastre tamiratı, klima tamiratı ve bakımı, kombi tamiratı ve çamaşır makinesi tamiratında İstanbul’un en güvenilir teknik servis firmalarındandır. Firmamız ayrıca sütlük dolabı, reyon dolabı, sanayi dolabı ve kola dolabı gibi iş yerleri için üretilen buz dolaplarının onarım, kurulum ve bakım işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi birçok beyaz eşyanın kurulum ve montajını aynı gün içerisinde yapıyoruz. Ayrıca tamirat ve bakım gerektiren beyaz eşyalarda kullandığımız yaklaşık 15 farklı marka ile kaliteli yedek parçalar kullanıyoruz. Servis Merkezi olarak beyaz eşyalara gerçekleştirdiğimiz bakım ve tadilat işlemlerinde kullandığımız uyumlu marka yedek parçaları garantiliyoruz.

Teknik Servis Çağırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

• Beyaz eşyalar uzun yıllar kullanılmasının sonucunda eskir ve yıpranır. Eskiyen beyaz eşyaların bazı parçalarında bozulmalar oluşacaktır. Arıza meydana gelen beyaz eşyanın onarımında mutlaka, beyaz eşya teknik servis firmasına danışılmalıdır. Teknik servis firmaları uzman ve tecrübeli elemanları, son teknoloji ekipmanları ile aynı gün içerisinde bozuk beyaz eşyanızın onarımını sağlayacaklardır.
• Çağıracağınız teknik servisin yakınlığı onarım sürecini hızlandıracak ve zamandan kar etmenizi sağlayacaktır. Servis Merkezi, Beykoz ilçesinde yaşayanlara en hızlı şekilde beyaz eşya teknik servisi sağlamaktadır.
• Beyaz eşya teknik servisini çağırmadan önce, onarım gereken beyaz eşyanın kapalı duruma geldiğinden emin olun. Ayrıca arızalı beyaz eşyaların bağlı olduğu trafo ve gaz borularını kapatarak, olası patlama ve kaçakları önleyin.

Beykoz Teknik Servis Fiyatları

Beykoz teknik servis fiyatları, beyaz eşya teknik servis firmalarına göre değişiklik göstermektedir. Servis Merkezi firmamız İstanbul’un her ilçesine aynı fiyat listesinde hizmet vermektedir. Buzdolabı tamiratı, çamaşır makinesi tamiratı, kombi tamiratı, klima tamiratı, bulaşık makinesi tamiratı, fırın ve ocak tamiratı gibi beyaz eşya teknik servisi fiyatları kullanılan yedek parçaya göre değişmektedir. Beyaz eşya teknik servisi firmamız ekonomik fiyatlar ile yaklaşık 15 farklı markaya ait garantili yedek parçalar kullanmaktadır. Ayrıca Servis Merkezi olarak yeni alınan beyaz eşyalarınızın kurulumunu ve montajını da yapıyoruz. Uzman teknik servis elemanlarımız Beykoz ve İstanbul’un diğer her ilçesine aynı gün içerisinde gelip hizmet vermektedir. Seçeceğiniz teknik servis firmasının beyaz eşyanıza uygun marka yedek parça kullandığına, onarım ve bakım sonrası garanti vermesine ve elemanlarının teknik bilgilerde uzman olmasına dikkat edin.

  Tıkla Ara
  Web sitesi tasarımı ve kodlama alanında uzman web tasarımcı ve wordpress web tasarım uzmanı web tasarım ajansını takip edebilirsiniz.
  Google SEO çalışmaları ile seo yaptırarak sizde google organik aramalarda ilk sıralarda yüksele bilirsiniz.
  İstanbul ve ankara izmir bursa ve tüm şehirlerin nöbetçi eczanelerini öğrenmek için nöbetçi eczane arama motoru ile size en yakın nöbetçi eczane nerede bulun.
  İstanbul namaz ve ezan vakitleri için namaz vakitleri .co adresinden diyanet namaz vakitleri öğrenebilirsiniz.
  İstanbul petek temizleme hizmeti ile bir çok il ve ilçede petek temizleme uygulaması.
  İstanbul halı yıkama halı yıkama hizmeti ile sizde halı yıkama fabrikalarından halılarını yıkatın.
  En uygun ve kızlı kredi kredi ve döviz çevirisi. hangi en uygun kredi hangi bankada.